Jak szukać części ?

 

Jak znaleźć przedmiot w sklepie ?

 

Jeśli znają Państwo NUMER CZĘŚCI (PART NUMBER) to wystarczy go wpisać do pola w wyszukiwarce i jeśli mamy produkt w ofercie to natychmiast pojawi się w wyniku wyszukiwania.

Jeśli nie mają Państwo tego numeru lub szukają zamiennika to
najszybciej można to zrobić używając WYSZUKIWANIA ZAAWANSOWANEGO.

Produkty podzielone są na kategorie i każdy z nich posiada atrybut z listą modeli w jakim występuje. Jeśli znają Państwo na przykład model laptopa, można go znaleźć w rozwijanej liście MODEL LAPTOPA. Następnie proszę kliknąć w przycisk FILTRUJ, a pojawią się wszystkie produkty jakie posiadamy do tego modelu.

 

Jeśli mimo wszystko nie odnaleźli Państwo szukanego produktu, proszę wysłać do nas zapytanie. Znajdziemy dla Państwa każdy, dostępny i oryginalny produkt firmy Samsung:


ZADAJ PYTANIE

Mogą Państwo również zadzwonić do nas:

+(48) 22 841-78-61
+(48) 22 851-35-32
+(48) 22 33-15-999
+(48) 22 33-15-998
Biuro Obsługi Klienta
obsługa klienta

Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania związane z procesem składania i realizacji zamówień oraz odpowiednim doborze części zamiennych.

Twój serwis RTV i AGD – Warszawa i okolice
Zepsuł Ci się telewizor? Pralka zaczęła się trząść jak szalona? Lodówka nie chłodzi tak, jak trzeba? Spokojnie! Jesteśmy po to, aby rozwiązać Twoje problemy! Szybko, uczciwie, z szerokim uśmiechem i 100% fachowo. Czyli tak, jak sami lubimy.
Zadzwoń, a nasza ekipa przystąpi do akcji – wyposażona w dogłębną wiedzę na temat sprzętu RTV i AGD oraz arsenał niezbędnego sprzętu.
Naprawa pralek, serwis zmywarek, lodówek, piekarników, sprzętu radiowego, telewizorów, kin domowych… jesteśmy do dyspozycji!
Wykonujemy również opinie rzeczoznawców dla ubezpieczyciela.
  
Telefony:
      519-155-960
+(48) 22 33-15-999
+(48) 22 33-15-998

E-mail:

sklep@CzesciDoSamsung.pl


Gadu - Gadu (nie potrzeba konta GG):
Polub nas na Facebook

like