O firmie MixremediaNasz sklep specjalizuje się w sprzedaży podzespołów, akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych i części do niemal wszystkich produktów firmy SAMSUNG i Gorenje.

mixremediaalfasmall

W naszej ofercie można znaleźć tylko ORYGINALNE produkty. Polecamy również produkty innych firm, ale wyłącznie sprawdzone przez naszych techników. 

mixremediaalfasmall

Znalezienie potrzebnej części w naszym sklepie jest szybkie i łatwe. Znając model urządzenia lub numer części w kilka sekund znajdą Państwo to czego potrzebują.

mixremediaalfasmall

Dokładne informacje jak szukać produktu w naszym sklepie znajdują się w zakładce Jak szukać części ?

mixremediaalfasmall

Przed zakupem prosimy wziąć pod uwagę, iż większość asortymentu dostępne jest tylko NA ZAMÓWIENIE i sprowadzany jest w ciągu 2 - 3 dni roboczych.

mixremediaalfasmall

Informację o dostępności można uzyskać poprzez bezpośredni kontakt mailowy, telefoniczny lub wysłanie zapytania na stronie konkretnego produktu.

mixremediaalfasmall

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm przedstawione na stronach sklepu zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

 

Biuro Obsługi Klienta
obsługa klienta

Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania związane z procesem składania i realizacji zamówień oraz odpowiednim doborze części zamiennych.

Twój serwis RTV i AGD – Warszawa i okolice
Zepsuł Ci się telewizor? Pralka zaczęła się trząść jak szalona? Lodówka nie chłodzi tak, jak trzeba? Spokojnie! Jesteśmy po to, aby rozwiązać Twoje problemy! Szybko, uczciwie, z szerokim uśmiechem i 100% fachowo. Czyli tak, jak sami lubimy.
Zadzwoń, a nasza ekipa przystąpi do akcji – wyposażona w dogłębną wiedzę na temat sprzętu RTV i AGD oraz arsenał niezbędnego sprzętu.
Naprawa pralek, serwis zmywarek, lodówek, piekarników, sprzętu radiowego, telewizorów, kin domowych… jesteśmy do dyspozycji!
Wykonujemy również opinie rzeczoznawców dla ubezpieczyciela.
  
Telefony:
      519-155-960
+(48) 22 33-15-999
+(48) 22 33-15-998

E-mail:

sklep@CzesciDoSamsung.pl


Gadu - Gadu (nie potrzeba konta GG):
Polub nas na Facebook

like