Reklamacje i zwroty

REKLAMACJE.
 
Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady własne, powinien niezwłocznie zgłosić zaistniałą sytuację do sprzedawcy i odesłać towar na adres: Mixremedia Sp. z o.o. , Al. Witosa 31 lokal 56 , 00-710 Warszawa z informacją na opakowaniu: REKLAMACJA. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kserokopię faktury oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia ich wpłynięcia. Towar posiadający wady własne zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli wymiana nie będzie możliwa (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

ZWROT TOWARU.
 
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, konsument może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki lub od dnia w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez konsumenta weszła w fizyczne posiadanie towarów. Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym konsument wszedł w fizyczne posiadanie towarów lub od dnia, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez konsumenta weszła w fizyczne posiadanie towarów. Sklep gwarantuje zwrot kosztów równych cenie towaru oraz wybranego przez konsumenta kosztu dostarczenia towaru o ile jest to najtańszy oferowany przez sklep koszt transportu. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez konsumenta. Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwrotu towarów. Bezpośredni koszt zwrotu towarów pokrywa konsument. Wzór Formularza dla konsumenta o odstąpieniu od umowy oraz dokument Pouczenie dla konsumenta stanowią załączniki do regulaminu.
Biuro Obsługi Klienta
obsługa klienta

Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania związane z procesem składania i realizacji zamówień oraz odpowiednim doborze części zamiennych.

Twój serwis RTV i AGD – Warszawa i okolice
Zepsuł Ci się telewizor? Pralka zaczęła się trząść jak szalona? Lodówka nie chłodzi tak, jak trzeba? Spokojnie! Jesteśmy po to, aby rozwiązać Twoje problemy! Szybko, uczciwie, z szerokim uśmiechem i 100% fachowo. Czyli tak, jak sami lubimy.
Zadzwoń, a nasza ekipa przystąpi do akcji – wyposażona w dogłębną wiedzę na temat sprzętu RTV i AGD oraz arsenał niezbędnego sprzętu.
Naprawa pralek, serwis zmywarek, lodówek, piekarników, sprzętu radiowego, telewizorów, kin domowych… jesteśmy do dyspozycji!
Wykonujemy również opinie rzeczoznawców dla ubezpieczyciela.
  
Telefony:
      519-155-960
+(48) 22 33-15-999
+(48) 22 33-15-998

E-mail:

sklep@CzesciDoSamsung.pl


Gadu - Gadu (nie potrzeba konta GG):
Polub nas na Facebook

like