Reklamacje i zwroty

REKLAMACJE.
 
Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady własne, powinien niezwłocznie zgłosić zaistniałą sytuację do sprzedawcy i odesłać towar na adres: Mixremedia Sp. z o.o. , Al. Witosa 31 lokal 56 , 00-710 Warszawa z informacją na opakowaniu: REKLAMACJA. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kserokopię faktury oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia ich wpłynięcia. Towar posiadający wady własne zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli wymiana nie będzie możliwa (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

ZWROT TOWARU.
 
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, konsument może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki lub od dnia w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez konsumenta weszła w fizyczne posiadanie towarów. Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym konsument wszedł w fizyczne posiadanie towarów lub od dnia, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez konsumenta weszła w fizyczne posiadanie towarów. Sklep gwarantuje zwrot kosztów równych cenie towaru oraz wybranego przez konsumenta kosztu dostarczenia towaru o ile jest to najtańszy oferowany przez sklep koszt transportu. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez konsumenta. Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwrotu towarów. Bezpośredni koszt zwrotu towarów pokrywa konsument. Wzór Formularza dla konsumenta o odstąpieniu od umowy oraz dokument Pouczenie dla konsumenta stanowią załączniki do regulaminu.
Biuro Obsługi Klienta


Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania związane z procesem składania i realizacji zamówień oraz odpowiednim doborze części zamiennych.

Recepcja sklepu, linie telefoniczne oraz gadu-gadu czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Dania 24-12-2020r. nie pracujemy.
Zamówienia można składać drogą on-line przez całą dobę, zostaną zrealizowane po świętach.

Życzymy Państwu zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
  
Telefony:
+(48) 22 841-78-61
+(48) 22 851-35-32
+(48) 22 33-15-999
+(48) 22 33-15-998

E-mail:

sklep@CzesciDoSamsung.pl


Gadu - Gadu (nie potrzeba konta GG):
Polub nas na Facebook

like

Odkamieniacz w proszku Nowość
UFI_001
Tuleja, dystans do telewizora Samsung Bestseller
BN61-13518A
Pilot Smart Control RMCSPK1AP1 do telewizora Samsung Bestseller
BN59-01242A